Başa Dön

Hakkımızda

Jiroskop (gyro) entegre teknolojisinin gelişmesi ve erişilebilir fiyatlar ile piyasaya çıkması sonucunda kişisel taşıma araçlarında kullanımı araç fiyatlarını da makul seviyelere inmeye başladı.

Tüm dünyada hızlı bir şekilde yaygınlaşan elektrikli araçları ve kişisel kendinden denge kontrollü ulaşım araçları Türkiye’de de yerini almaya başlıyor.

Kendinden denge kontrollü kişisel ulaşım araçlarının kullanım alanı özellikle kısa mesafede yürünebilecek yerlere ulaşmak olabileceği gibi, yürünemeyecek kadar uzak ama araç ile gitmek için de kısa olan mesafeleri rahatça aşmak için önerilmektedir. Karbon salınımlı araç kullanıp çevreye olumsuz etki yaratmak yerine elektrik motoru ile çalışan sessiz denge aracınızla “çevreci” seyahat yaparsınız.

  • Trafiğe takılmadan
  • Park yeri sorunu yaşamadan
  • Hızlı bir şekilde ve yorulmadan ve
  • Ekonomik şekilde işinizi halledebilirsiniz.

Haftasonu arkadaşlarınızla uzun gezintilere çıkabilir, belki arabanız ile gittiğiniz bir yerde bagajınızda taşıdığınız denge aracınız ile arabanızın giremediği yerlere kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Jiroskoplu denge aracınız ile hayatınıza yeni bir boyut geliyor. Daha önce bilmediğiniz bir deneyim, tatmadığınız bir keyif. Sanki bilim kurgu filmleri gerçek oluyor.

Gyrolifestyle olarak hedefimiz herkesin ihtiyacına yönelik bir denge aracı sunmaktır.

GLS güvencesi ile ithal edilen jiroskoplu araçlar, GLS’nin tüm teknik kabiliyeti sayesinde satış sonrası bakım ve yedek parça konusunda büyük bir avantaja sahiptir.

Gyrolifestyle olarak yeni tarz yaşamınızda yanınızdayız.

 

GLS Elektrik Motorlu Araçlar Ltd.